Movies
Ratings
79
ThelmaRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0