Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 5.0
RatchedRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
LIFERated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
The Helpful Fox Senko-sanRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0- 사실 나는Rated ★ 3.5