Series
Ratings
172
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5- 마루는 강쥐Rated ★ 5.0
The Boyfriend Season 2Rated ★ 4.0
Dear XRated ★ 2.5
The Boyfriend Season 1Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Captivated, by YouRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The ResidenceRated ★ 4.0