Movies
Ratings
458
Bird BoxRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 1.5
DivergentRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Good TimeRated ★ 4.5
BrightburnRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.5
SuspiriaRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Inseparable BrosRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 1.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 1.5