Movies
Ratings
1344
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Marty SupremeRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
PigRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
Abducted in Plain SightRated ★ 3.0
Dear Zachary: A Letter to a Son About His FatherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 3.0