Series
Ratings
68
ManifestRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
InsiderRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
GridRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 5.0
Lost in SpaceRated ★ 5.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 5.0
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.5