Movies
Ratings
13
Ant-ManRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0