Series
Ratings
333
The Art of SarahRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
You and MeRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
MononokeRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 5.0