Movies
Ratings
241
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Under the SunRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- The Idol Master Million Live! Dai 1-makuRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0- Coming to youRated ★ 5.0
The First Girl I LoveRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0