Series
Ratings
94
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5- 돌아온 33분 탐정Rated ★ 3.5
- 33 pun tanteiRated ★ 3.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
Numb3rsRated ★ 4.0- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 3.5
Secret Diary of a Call GirlRated ★ 3.5
Secret Diary of a Call GirlRated ★ 4.0- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 4.0
- Faking ItRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
TorchwoodRated ★ 3.5- TorchwoodRated ★ 3.5
- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 4.0- TrickRated ★ 4.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0