Movies
Ratings
349
The Great FloodRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5