Movies
Ratings
145
Past LivesRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Running on EmptyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Sausage PartyRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5