Series
Ratings
19
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Show Me The Money 9Rated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.5
- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 5.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5