Series
Ratings
128
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 5.0
RikuohRated ★ 4.0
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 3.5- 東京女子図鑑Rated ★ 3.5
- Vile Van!Rated ★ 3.0
The Ship of TheseusRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
In the Next Life I Will Be SeriousRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Beshari GurashiRated ★ 4.0- Futabasou no YujinRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0
4TeenRated ★ 3.0
神様からひと言Rated ★ 3.0
Fugitive BoysRated ★ 4.5
RevengeRated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 3.5