Series
Ratings
308- HonourRated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
To My Beloved ThiefRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.0- 태풍상사Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Would You Marry Me?Rated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 3.5