Movies
Ratings
160
Source CodeRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0