Series
Ratings
115
IRISRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0- The Final MatchRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 3.5
MRated ★ 4.0- TruthRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
Age of InnocenceRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 1.5- First LoveRated ★ 4.0