Movies
Ratings
36
Crush and BlushRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 4.0
Tokyo TowerRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 5.0
Three Colors: RedRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0