Series
Ratings
24
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5