Movies
Ratings
89
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5