Series
Ratings
53
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Page TurnerRated ★ 5.0- My Friend Is Still AliveRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
I've Got My Eye on YouRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0