Movies
Ratings
194
The WolverineRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.0