Series
Ratings
52
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 2.0
JumongRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
IRISRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 1.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0