Movies
Ratings
16
Hello GhostRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0