Series
Ratings
18- SkinsRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0