Series
Ratings
109
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
SomebodyRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5