Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Buzzer BeatRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5