Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0