Movies
Ratings
40
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 2.5