Series
Ratings
665- Marrying A MillionaireRated ★ 4.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 4.0- Jang Gil SanRated ★ 4.0
Her Lovely HeelsRated ★ 4.0
Bride of the SunRated ★ 4.0
TV Novel Dear My SisterRated ★ 4.0
How to Meet a Perfect NeighborRated ★ 4.0
Powerful OpponentsRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 3.5
Call of the CountryRated ★ 4.0- Little WomenRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Smile, MomRated ★ 4.0
In-soon Is PrettyRated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 4.0
When It's At NightRated ★ 3.5
The FirstbornRated ★ 4.0
Love in Her BagRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Green RoseRated ★ 3.5