Series
Ratings
471
Eye Love YouRated ★ 4.5
Kujo no TaizaiRated ★ 4.0
RipleyRated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0- HonourRated ★ 4.5
CoyoteRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 5.0
Long Bright RiverRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0
All Her FaultRated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
MobLandRated ★ 3.5