Series
Ratings
31
SKY CastleRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0