Titles you rated
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- The Secret Life of DogsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5