Movies
Ratings
611
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
SiratRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
HereRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
More than FamilyRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0- The Ants and the GrasshopperRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0