Series
Ratings
445
The Great ClericRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Goodbye, Dragon LifeRated ★ 2.0
The Healer Who Was Banished From His Party, Is, in Fact, the StrongestRated ★ 1.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Scum's WishRated ★ 2.5
Domestic GirlfriendRated ★ 3.0
My Instant Death Ability Is So Overpowered, No One in This Other World Stands a Chance Against Me!Rated ★ 2.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Pokémon the Series: Sun & MoonRated ★ 3.0- ポケットモンスター XY 最強メガシンカRated ★ 3.0
- BonobonoRated ★ 3.5
- BeybladeRated ★ 2.0
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 3.0
- ポケットモンスターRated ★ 3.5
- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 3.5