Movies
Ratings
693
Project Hail MaryRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Meshes of the AfternoonRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Night BreakersRated ★ 3.0
SignsRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 2.5
Ivan's ChildhoodRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
MariaRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5