Series
Ratings
231
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.5
To Your Eternity Season 3Rated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Black CloverRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5- Black Clover Season 2Rated ★ 3.5
Black Clover Season 1Rated ★ 3.5
The Water MagicianRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0