Series
Ratings
36
The Great Escape 4Rated ★ 4.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5- 백종원의 레미제라블Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5