Movies
Ratings
55
King and the ClownRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.5