Movies
Ratings
1082
ThrashRated ★ 0.5
The RIPRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 1.0- The UglyRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5