Series
Ratings
75
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5- Next LegendRated ★ 4.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Dave ChappelleRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
100 Foot WaveRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0