Series
Ratings
196
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 2.5