Movies
Ratings
413
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 2.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
RansomedRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0