Series
Ratings
22
Winter SonataRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5