Movies
Ratings
31
3 IdiotsRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
TangledRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 5.0