Movies
Ratings
652
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.5
The TenantsRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5