Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 2.5
The PactRated ★ 2.5
The UnhealerRated ★ 1.5
War MachineRated ★ 2.5
Concrete MarketRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.5
The NetRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
- Only God Knows EverythingRated ★ 2.5
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Organ ChildRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5