Movies
Ratings
279
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Assassin's CreedRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5