Movies
Ratings
16
3 IdiotsRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5