Movies
Ratings
678- Murder ReportRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Borg vs McEnroeRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Corpus ChristiRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.5
IdolRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5